materiały dla korepetytorów

Efektywne wsparcie nauki języka angielskiego dla maluchów
Nikomu nie wypada wyjaśniać, jak ważny jest język angielski oraz to, żeby dziecko zdołało jak najwcześniej uczyć się go w sposób sprawny. Powstały już bezgraniczne wolumeny książek i poradników wskazujących na to, jak można wspierać własne dziecko w zmaganiach się z zagranicznym językiem. W tym miejscu próbujemy zebrać w pigułce jedne z najważniejszych narzędzi, jakie okazały się skuteczne w nauce języka angielskiego w większości wypadków.

have got ćwiczenia

Efektywna nauka języka angielskiego – jak wspomóc dziecko?
Najważniejsze w nauce języka angielskiego w okresie dzieciństwa jest zjednoczenie jej z zabawą. To daje optymalne wyniki, przede wszystkim wówczas, kiedy taka nauka jest wspomagana przez poprawnego korepetytora. Dobrego – to znaczy, kochającego nie wyłącznie język angielski, lecz również dzieci, a do tego umiejącego tę wiedzę i miłość przekazać.
Poza zaangażowaniem korepetytora można wspierać dziecko poprzez zachęcanie go do korzystania z takich pomocy dydaktycznych jak:
•    Flashcards
•    Książeczki interaktywne
•    Ćwiczeniówki
Jako rodziciel, któremu zależy na świetnych zdolnościach językowych dziecka, musisz mieć także otwarty umysł na ciągłe poszukiwanie pomysłów, dyrektyw, pobocznych materiałów, jakie będą brzdąca ożywiać do pogłębiania nauki, odkrywania oryginalnych słówek. Z w pewnych sytuacjach dziecko samo będzie domagało się dodatkowych bodźców, koniec końców pokocha ten drugi język, a owoce tej miłości będą mu wspomagać przez całe życie – od pozyskiwania solidnych stopni w szkolnej ławie, po większe możliwości w kontekście kariery zawodowej.